ប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ៤១៣ ស្តីពី ការតម្លើងកម្រិត និងការបង្កើតអង្គភាពសុខាភិបាល
ប្រកាសអន្តរក្រសួងនេះស្តីពី ការតម្លើងមន្ទីរពេទ្យបង្អែកដែលផ្តល់សេវាសំណុំសកម្មភាពបង្គ្រប់កម្រិត១ (CPA1) ទៅជាមន្ទីរពេទ្យបង្អែកដែលផ្តល់សេវាសំណុំសកម្មភាពបង្...
ប្រកាសលេខ ១៤៦១ ស្តីពីបែបបទនៃការផ្តល់លិខិតឆ្លងដែនធម្មតា, ចុះថ្ងៃទី ២៨ ខែមេសា ឆ្នាំ២០១៤
ប្រកាសនេះមានគោលបំណងកំណត់អំពីនីតិវិធី និងលក្ខណ្ឌនៃការស្នើរសុំធ្វើលិខិតឆ្លងដែនធម្មតារបស់ប្រជាពលរដ្ឋទៅតាមច្បាប់កំណត់។
ប្រកាសលេខ ៦៥ ស្តីពីការកែសម្រួលប្រការ ៣ នៃប្រកាសប្រកាសលេខ ៦៣៧៥ ស្តីពីនីតិវិធី លក្ខខណ្ឌនៃការសុំ ការផ្តល់ និងការប្រើប្រាស់អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ, ចុះថ្ងៃទី ១៣ ខែមករា ឆ្នាំ ២០១៦
ប្រកាសនេះមានគោលបំណងធ្វើវិសោធនកម្មមាត្រា ៣ នៃប្រកាសលេខ ៦៣៧៥ ចុះថ្ងៃទី ២៩ ខែកក្កដាឆ្នាំ ២០១៥ ស្តីពីនីតិវិធីនិងល័ក្ខខ័ណ្ឌក្នុងការស្នើសុំចេញនិងប្រើប្រា...
ប្រកាសលេខ ៦៣៧៥ ប្រក ចុះថ្ងៃទី២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០១៥ របស់ក្រសួងមហាផ្ទៃស្តីពី នីតិវិធី លក្ខខណ្ឌ នៃការសុំ ការផ្តល់ និងការប្រើប្រាស់អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ
ប្រកាសនេះមានគោលបំណងកំណត់អំពីនីតិវិធី និងលក្ខណ្ឌនៃការសុំ ការផ្តល់ និងការប្រើប្រាស់អត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ សំដៅធានាដល់ការអនុវត្តកាតព្វកិច្ច សិទ្ធ ...
អនុក្រឹត្យលេខ១០៦ ស្តីពីការកែសម្រួលមាត្រា១ថ្មីនៃអនុក្រឹត្យលេខ២៧០អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១១ ស្តីពីការកែសម្រួលមាត្រា១ និងមាត្រា៧ នៃអនុក្រឹត្យលេខ៦០ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១២ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០០៧ ស្តីពីអត្តសញ្ញាណប័ណ្ណសញ្ជាតិខ្មែរ
អនុក្រឹត្យនេះ សំដៅទៅលើការកែសម្រួលមាត្រា១ថ្មីនៃអនុក្រឹត្យលេខ២៧០អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី៣០ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០១១ ស្តីពីការកែសម្រួលមាត្រា១ និងមាត្រា៧ នៃអនុក្រឹត្យលេខ៦០ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃ...
ប្រកាសអន្តរក្រសួងលេខ ០១៤៩ ស្តីពីការដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់សេចក្តីណែនាំបំពេញបន្ថែមលើ់សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេសស្តីពីការរៀបចំ និងការកសាងកម្មវិធីវិនិយោគ៣ឆ្នាំរំកិល រាជធានី ខេត្ត ក្រុង ស្រុក ខណ្ឌ និងឃុំ សង្កាត់
ប្រកាសនេះមានតួនាទីដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់នូវសេចក្តីណែនាំបំពេញបន្ថែមលើ់សេចក្តីណែនាំបច្ចេកទេសស្តីពីការរៀបចំ និងការកសាងកម្មវិធីវិនិយោគ៣ឆ្នាំរំកិលទៅតាមកំរិតនីមួយៗ។
សេចក្តីសម្រេចលេខ ២២៤ ស្តីពី ការទទួលស្គាល់សមាសភាពអនុគណៈកម្មាធិការនានារបស់គណៈកម្មាធិការជាតិសម្រាប់ការអភិវឌ្ឍតាមបែបប្រជាធិបតេយ្យនៅថ្នាក់ក្រោមជាតិ